İşİ uzmanına bırakın

Önceliği daima çalışanlarına güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturmaya vermek, Gelecek kuşaklara daha iyi Dünya bırakmak için çaba göstermek ve hata payı bırakmadan çalışmak vazgeçilmez prensiplerimizdendir.

alt

1986 yılında Sümer Elektrik adıyla elektrik sektöründe hizmetine başlayan firmamız günümüzde; mühendislik ve otomasyon alanlarında da faaliyetlerine devam etmektedir. 

Bugün, Sümer Elektrik Mühendislik & Otomasyon unvanı altında, endüstriyel alanlarda ve sanayi bölgelerinde vermiş olduğumuz hizmet ve getirmiş olduğumuz çözümlerle sektörünün takdirini kazanmış olan Sümer Elektrik; iktisadi ve hızlı çözümleri, deneyimli ve uzman kadrosu ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. Proje kapsamlı uygulamaları ve birçok marka ile olan ortaklığı Sümer Elektrik Mühendislik ve Otomasyon'u bir çok proje ve uygulamalarında başarıya bir adım daha yaklaştırmaktadır.

Firmamız, tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak bir çok endüstriyel projelerin hazırlanması, proje yönetimi, proje uygulama ve danışmanlık alanlarında faaliyete imza atmış ve katkıda bulunmuştur. 

Sümer Elektrik Mühendislik ve Otomasyon yapmış olduğu bütün uygulamalarda deneyimini ve kalitesini farklı iş disiplinlerini kurumsal kimliği altında hizmete dönüştürerek sizlere layık olduğunuz hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Mutlak başarıyı kendine ilke edinen firmamız çok yönlü mühendislik müşavirlik danışmanlık hizmeti de vermektedir.