HAKKIMIZDA

1986 yılında elektrik sektöründe, Sümer Elektrik adı altında faaliyete başlayan firma mız, günümüzde; mühendislik ve otomasyon sektöründe de hizmet vermektedir.Mutlak başarıyı kendine ilke edinen firmamız çok yönlü mühendislik müşavirlik ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Bugün, Sümer Elektrik Mühendislik & Otomasyon ünvanı altında,endüstriyel alanlarda, sanayi bölgelerinde verdiğimiz hizmet ve çözümler açısından taktir kazanmışız- dır. Sektörde iktisadi ve hızlı çözümlerimiz, deneyimli uzman kadromuz bizi bir adım öne taşımaktadır.Proje kapsamlı uygulamalarımız ve birçok marka ile olan ortaklığımız pek çok sanayi yerleşim sitelerinin proje ve uygulamalarında bizi başarıya bir adım daha itmiştir. Şirketimiz tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak çok sayıda endüstriyel projelerin hazır- lanması, proje yönetimi, proje uygulama ve danışmanlık anlamında faaliyete imza atmıştır.

Sümer Elektrik olarak tüm uygulamalarda bilgi birikimini geçmişten gelen deneyimlerini farklı iş disiplinlerini kurumsal kimliğimiz altında hizmete dönüştürerek sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Vizyonumuz, optimum maliyetlerle maksimum kaliteyi elde etmektir.

Enerji Kalitesi Yüksek Gerilim Kampanzasyon
Endüstriyel Bakım